خانه 4 اخبار 4 اخبار ساوه جدیدترین اتفاقات شهر ساوه – ساوه نیوز- sh,i kd,c

اخبار ساوه جدیدترین اتفاقات شهر ساوه – ساوه نیوز- sh,i kd,c

جدیدترین اخبار اقتصادی سیاسی و حوادث ساوه

فش نیوز یکی از بزرگترین سایت های خبری شهر ساوه میباشد

برای درج اخبار شما در این صفحه با بخش تماس با ما اطلاعات ونظرات خود را با ما درمیان بگذارید

آدرس ما: ساوه شهرک فجر میباشد


شهردار جدید ساوه انتخاب شد

به گزارش وب سایت خبری فـش نیوز سید مهدی حسینی با اکثریت آرا به عنوان شهردار منتخب شورای شهر ساو انتخاب شد تا بعد از طی مراحل قانونی وصدور حکم از مراجع ذی صلاح معرفی شود

شروع رنو در ساوه برای تولید محصولاتش

به گزارش فش نیوز،فرماندار ساوه با اعلام این خبر که کارهای نهایی قرارداد فعالیت شرکت خودروسازی رنوی فرانسه در ساوه به اتمام رسیده است، گفت : سازمان گسترش و ایدرو با این شرکت فرانسوی صبح امروز قرار داد را امضا کردند.

بهاروند افزود : با آغاز به کار این شرکت خودروسازی بیش از شش هزار نفر مشغول به کارخواهند شد.

وی سرمایه گذاری اولیه این طرح را چهارصد میلیون یورو عنوان کرد و گفت : در سال اول 150 هزار خودرو و سال دوم سیصد هزار دستکاه انواع خودرو در ساوه تولید خواهد شد.

بهاروند اضافه کرد : 60 درصد سرمایه گذاری خارجی و 40 درصد سرمایه گذاری داخلی است.

فرماندار ساوه با بیان اینکه این طرح انتقال تکنولوژی است ، افزود: تولیدات این شرکت هم برای استفاده در داخل کشور و هم برای صادرات پیش بینی شده است.

فوت پریا کوچلو به خاطر کودک آزاری در بیمارستان مدرس

فـش نیوز، حسین اسدبیگی ضمن اعلام فوت کودک پنج ساله‌ای که چند روز پیش بر اثر کودک آزاری به کما رفته بود، گفت: صبح هفتم مرداد ماه از بیمارستان مدرس شهرستان ساوه با اورژانس اجتماعی (123) تماس گرفته شد و گزارش دادند که دختر پنج ساله‌ای مشکوک به ضربه مغزی به بیمارستان آورده شده است. پس از اعزام نیروها به بیمارستان مشخص شد کودک به کما رفته و احتمال وجود کودک آزاری جنسی نیز مطرح شد.

وی افزود: هنوز پزشکی قانونی نظر قطعی خود را در خصوص تایید کودک آزاری جنسی این کودک اعلام نکرده است و متاسفانه هیچ گونه اطلاعات دیگری در خصوص پرونده این دختر در دست نیست

به گزارش وبسایت فـش نیوز کودک آزاری دختر بچه ساوه ای تایید و آزار جنسی این کودک 5 ساله تکذیب شد.
خبر  آزار جنسی کوک 5 ساله که اذهان عمومی را  در شهرستان ساوه جریحه دار کرده بود تکذیب شد.
موضوع از این قرار است که دختر بچه 5 ساله ساوه ای مورد ضرب و شتم قرار گرفته و هم اکنون به دلیل وخامت حال عمومی وی در آی سی یو یکی از بیمارستان های ساوه بستری شده است و هم اکنون کمیسیون پزشکی برای انتقال کودک به تهران در حال برگزاری است.
گفته می شود این کودک توسط مادر خود امروز به بیمارستان منتقل شده است.
مادر کودک به عنوان اولین مظنون هم اکنون در بازداشت است و تحقیقات از وی در مورد حادثه ادامه دارد.

عصرتلخ جمعه9تیر96 در سد الغدیر ساوه / جوان 24 ساله دیگر به زندگی بازنگشت

جوان 24 ساله در سد الغدیر ساوه به کام مرگ رفت.

به گزارش گروه حوادث فـش نیوز، در ساعت 18 و 45 دقیقه دیروز جمعه 9 تیر جوان 24 ساله بر اثر شنا در سد الغدیر ساوه غرق شد.
بعد از اعلام این حادثه، تیمی از پایگاه اورژانس 115 شهری شماره یک شهرستان ساوه به محل حادثه اعزام و جوان غرق شده را از آب به بیرون می کشند و پس از انجام اقدامات احیا اولیه فرد به بیمارستان مدرس ساوه  منتقل شده اما متاسفانه علی رغم تلاش همکاران پیش بیمارستانی و همکاران اورژانس بیمارستان مدرس ، جوان مذکور جان باخت

 قاتل ۶ شهروند اراکی روز سه شنبه در شعبه یک دادگاه کیفری استان مرکزی به ۶ بار قصاص نفس و اعدام در ملاء عام محکوم شد.

به گزارش فش نیوز به نقل از  ایرنا، عباس صحرایی قاتلی است که در سپیده دم ۲۲ دی ماه سال جاری اقدام به کشتار هولناک دو خانواده اراکی با اسلحه کرده بود و با تلاش نیروی انتظامی شناسایی و به چنگال قانون افتاد.

ادامه مطلب کلیک کنید

ادعای دستگیری معاون شهردار ساوه

تاریخ انتشار:۶اسفند۹۵ وب سایت خبری تحلیلی ساوه – فـش نیوز
هنوز مقام های رسمی شهرداری ساوه یا سایر مقام های مربوطه واکنشی به این خبر نداشته اند.
برخی گروههای تلگرامی از بازداشت معاون خدمات شهری شهرداری ساوه خبر می دهند.
به گزارش فـش نیوز، این گروهها مدعی هستند مصطفی احمدی به اراک منتقل شده است.
هنوز مقام های رسمی شهرداری ساوه یا سایر مقام های مربوطه واکنشی به این خبر نداشته اند.

**//**

دستگیری باند کلاهبرداری شرکت کارآفرینی درشهرستان ساوه

به گزارش فـش نیوز، سردار”کیومرث عزیزی” فرمانده انتظامی استان مرکزی در این باره گفت:‌ ماموران پلیس شهرستان ساوه در تحقیقاتی از فعالیت یک دفتر شرکت کارآفرینی بدون اخذ مجوزهای لازم در سطح شهرستان مطلع شدند و موضوع برای بررسی دقیق  به در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گفت.
وی افزود: در تحقیقات مقدماتی، کارآگاهان پلیس دریافتند که خانمی شرکتی را  بدون اخذ مجوزهای قانونی تاسیس کرده و در تبلیغات خود برای جذب شهروندان اعلام می دارد که تعدادی از مسئولان شهرستان سهامدار شرکت بوده و با ترغیب اشتغالزایی برای بانوان، زمانی که خانمی در آن دفتر حاضر می شد مبلغی وجه نقد و یک فقره سفته به عنوان تضمین از فرد مراجعه کننده اخذ کرده و مدعی می شود که علاوه بر پرداخت حقوق ماهیانه، مزایایی چون بیمه و پاداش نیز به آنها تعلق خواهد گرفت.
این مقام مسئول ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی که از سوی کارآگاهان پلیس انجام شده مشخص که موسس شرکت خانمی است که دارای سوابقی تحت عنوان کلاهبرداری و پیشینه کیفری است.
سردار عزیزی در ادامه تصریح کرد: بلافاصله در این خصوص پرونده ای تشکیل و با هماهنگی قاضی پرونده، محل فعالیت شرکت پلمب شد و سه نفر از افرادی که با موسس شرکت همکاری داشتند دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: متهم اصلی پرونده که در جریان دستگیری همکارانش قرار گرفته بود، از استان متواری شده بود و در تحقیقات پلیس مشخص شد که در استان خراسان رضوی پنهان شده است.
وی افزود: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضایی تیمی از کارآگاهان پلیس شهرستان ساوه به شهر مشهد عزیمت و  پس از چهار روز تعقیب و مراقبت شبانه روزی و پیگیری های مستمر، متهم را در یکی از هتل های شهر مشهد شناسائی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند و به پلیس آگاهی شهرستان ساوه انتقال شد.
سردار عزیزی تصریح کرد:‌ در مراحل رسیدگی به پرونده تا کنون ۱۵۰ نفر از بانوانی که از آنان کلاهبرداری شده بود شناسایی شده اند و همچنین مشخص شد که این شرکت صوری در حدود سه میلیار ریال از این افراد کلاهبرداری کرده است.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: متهم اصلی نیز با دستور قضایی و با صدور قراری سنگین روانه زندان شد.

دستگیری قاتل فراری شاغل دریکی ازشرکتهای ساوه

به گزارش فـش نیوز، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که ۸سال قبل با شلیک اسلحه شهروند گناوه ای را به قتل رسانده بود، در ساوه شناسایی و دستگیر شد.
سردار حیدر عباس زاده گفت: فردی به هویت «م، ح»در سال ۸۷ با اسلحه کلاشینکف پس از قتل عمد یکی از اهالی گناوه به خاطر اختلافات قبلی،متواری شد.
وی ادامه داد: با توجه به تاکید بر کشف جرایم خشن سنوات گذشته، تیم ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان گناوه پس از سه ماه اقدام اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در شهرستان «ساوه» استان مرکزی شدند.
به گفته سردار عباس زاده متهم که با تغییر نام، نام خانوادگی و نام پدر خود با هویتی جدید در شرکتی مشغول به کار شده بود، شب گذشته پس از دریافت نیابت قضایی کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد. متهم در بازجویی اولیه به قتل اعتراف کرد.

فـش نیوز

دستگیری قاتل زنجیره ای در اراک+عکس

صبح امروز۲۳دیماه۹۵ در عملیات موفق پلیسی در شهر اراک قاتل فراری جنایت خونبار روز چهارشنبه دستگیر شد.

عباس صحرایی قاتل اراکی بر اثر مشکلات خانوادگی صبح روز۲۰دی۹۵با اسلحه کلاشینکف دو خانواده را در خیابان طالقانی و کوی علی ابن ابیطالب به قتل رساند

قتل های زنجیره ای توسط قاتل اراکی عباس صحرایی در مناطق خیابان طالقان و کوی علی ابن ابیطالب رخ داد . این قتل های هولناک بیشتر از اینکه کشته های بسیار به جای بگذاری باعث ترس و وحشت بین مردم شده است .

رکود به بزرگ‌ترین شرکت صنعتی ایران رسید

فریاد کارگران هپکو زیر چرخ‌های فشار اقتصادی درحالی بلند شده که رکود، سوء مدیریت و نبود نقدینگی و تولید ماشین‌آلات هپکو را پنچر کرده و استان مرکزی شاهد له شدن این شرکت زیر چرخ ماشین سنگین رکود است.

به گزارش فـش نیوز، استان مرکزی استانی در مرکز ایران است که بزرگترین شهر و مرکز این استان شهر اراک وساوه( بزرگترین شهر صنعتی خاورمیانه ،شهر صنعتی بزرگ کاوه) است و این درحالیست که این استان به عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته می‌شود.

بن‌رو ساوه
زیر مجموعه شرکت سایپا به رنو می‌رسد

یک مقام مسئول صنعت خودرو با بیان اینکه رنو خواستار سهام اکثریت در شرکت “بن رو” واقع در شهر ساوه ، سایپا است، گفت: توافقات اولیه با سایپا انجام شده اما هنوز رنو با این شرکت به توافق نهایی دست پیدا نکرده است.

 

***

لیست شرکتهای شهر بزرگ صنعتی کاوه اینجا را کلیک کنید

***

متن نوحه های محرمی+دانلود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
Scroll Up
onvan

فش نیوز اخبار امروز خبر های فوری تیتر مهمترین خبر مهمترین اخبار امروز اخبار ایران تیتر اخبار مهمترین خبر خبر فوری اخبار تصویری اخبار اقتصادی مهمترین خبر روز شهر خبر