اسرائیل

اسرائیل
لطفا به این مطلب ستاره بدهید..
موشک های ایران هفت دقیقه با تل آویو فاصله دارند

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (JPost) نوشت: ایران اعلام کرد فقط هفت دقیقه زمان نیاز است تا موشک های ایرانی به تل آویو برسند.

موشک ایران سپاه افسران

شهر موشکی دوم سپاه پاسداران

  در ادامه این گزارش آمده است: مقامات ایرانی متعهد شدند که پیشبرد برنامه موشکی و “موشک های خروشان” این کشور را ادامه دهند چون از نگاه آنان برنامه موشکی ماهیتی دفاعی دارد.

  جروزالم پست افزود: “مجتبی ذوالنور” عضو کمیته امنیت ملی و  سیاست خارجی پارلمان ایران و مقام سابق سپاه پاسداران گفته، زمان لازم برای رسیدن موشک های ایران به تل آویو تنها هفت دقیقه است.

عکس:پرچم ایران پشت دیوار حائل اسرائیلی در مرز با لبنان

 دقیقا پشت این دیوار یک شهرک اسراییلی است در حالیکه در سمت لبنان ، روستای بوابه فاطمه یا دروازه فاطمه قرار دارد. سربازهای لبنانی به تصور اینکه لبنانی هستم به من اجازه دادند از ایست بازرسی عبور کنم. گرچه یک ایرانی بین مردم خونگرم و مهمان نواز جنوب هرگز احساس غریبی نمیکند. همیشه دلتنگ دوستانم که خانواده دومم هستند میشوم. جنوب لبنان خانه دوم من است…
پرچم ایران در کنار اسرائیل

نردبان اسرائل مدرسه

فش نیوز: تصویری مفهومی از یک دختر فلسطینی که برای رفتن به مدرسه باید نردبانش را با خودش ببرد تا بتواند از دیواری که اسرائیلی ها ساخته اند عبور کند.

برگزاری مراسم تبرک «خر» در میان صهیونیستها +فیلم

 یهودیان ساکن سرزمین های اشغالی در جشن برکت، «خر» را بعنوان موجود متبرک بر شانه خود می گذارند.خر اسرائیل

فش نیوز به نقل از اریا:صهیونیست های ساکن سرزمین‌های اشغالی در جشن برکت، «خر» را به عنوان موجود متبرک بر شانه خود گذاشته و می‌چرخانند.

لینک دانلود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.