دیوار مهربانی|عکسهایی از دیوار مهربانیmehrabani

به این مطلب ستاره دهید

بازتاب دیوارهای مهربانی ایران در جهان 

پیام این دیوار ساده است: اگر نداری بردار و اگر نیاز نداری بذار. این شعاری است که روی چند رخت آویز و قلاب وصل شده روی دیوار نوشته شده است.

کمپین “دیوار مهربانی” رفته رفته در حال تبدیل شدن به یک سنت در سراسر کشور می شود و از سوی دیگر بازتاب رسانه ای جهانی پیدا کرده است.عکس دیوار مهربانی فش نیوز

به گزارش فش نیوز در روزهای گذشته رسانه ها و خبرگزاری های مختلف جهانی از جمله بی بی سی ،سی ان ان و گاردین و… درباره گسترش “دیوار مهربانی” و کمپینی به نام پایان کارتن خوابی” در ایران و بازتاب آن در فضای مجازی و تاثیرات آن در زمستان سرد ایران مطالبی منتشر کرده اند.

سی ان ان با انتشار گزارشی در این باره نوشته است:

در زمستان سرد ایران مردم این کشور ابتکاری جالب برای گرم کردن بی خانمان ها پیدا کرده اند.

“دیوار مهربانی” که مردم در آن می توانند لباس هایی را که نیاز ندارند با دیگران به اشتراک بگذارند، در حال گسترش در سراسر کشور است.

عکس دیوار مهربانی فش نیوزپیام این دیوار ساده است: اگر نداری بردار و اگر نیاز نداری بذار. این شعاری است که روی چند رخت آویز و قلاب وصل شده روی دیوار نوشته شده است.

به گفته مقامات دولتی در ایران، در این کشور بیش از ۱۵ هزار بی خانمان وجود دارد. یک سوم این تعداد زن هستند. با این حال برآوردها و ارقام رسمی بالاتر از  این آمار است.  بر اساس تخمین سال گذشته سازمان بهزیستی تنها بیش از ۱۵ هزار نفر بی خانمان در سطح شهر تهران زندگی می کنند.
عکس دیوار مهربانی فش نیوز
وحالا دیوار مهربانی در چین!!

 دویچه‌وله: «دیوار مهربانی» در چین هم بر پا شد.

 به گزارش فـش نیوز، دیوار مهربانی در چین درست همانند آنچه در ایران دیده می‌شود، بر پا شده است. دیواری برای آویختن لباس‌هایی که نو و قابل استفاده هستند، اما دیگر به کار صاحبش نمی‌آیند. در عوض کسانی که نیازمند هستند آن‌ها را برمی‌دارند.

عکس دیوار مهربانی در چین

عکس دیوار مهربانی در چین

عکس دیوار مهربانی در چین

عکس دیوار مهربانی در چین

«دیوار مهربانی» به عراق رسید+ تصاویر

 رسانه‌های عراق تصاویری از «دیوار مهربانی» منتشر کرده‌اند که ابتکار جمعی از شهروندان عراقی است که به عرضه البسه در برخی منازل و خیابان‌ها و مناطق مختلف بغداد و برخی استان‌ها با هدف کمک به فقیران و نیازمندان پرداخته‌ است.
عکس دیوار مهربانی در عراق

عکس دیوار مهربانی در عراق

عکس دیوار مهربانی در عراق

عکس دیوار مهربانی در عراق

عکس دیوار مهربانی در عراق

عکس دیوار مهربانی در عراق

 

.
.