خانه 4 روزشمار ایام 4 تقویم سال 97

تقویم سال 97

تقویم شمسی سال97

تقویم سال97 با همه مشخصات وتطیلات سال97 عکس رنگی پی دی اف روزهای تعطیلی سال97 سالنامه سال97 لحظه تحویل سال 97 سال نو سال97چه اسمی دارد، سالنامه سال97شمسی لحظه تحویل سالنو سال97دریک نگاه

لحظه تحویل سال1397هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران
ساعت19و45دقیقه و28ثانیه روز سه شنبه29اسفند1396هجری شمسی خواهد بود.

سال97سال سگ میباشد

برای بزرگتر شدن تقویم روی آن کلیک کنید وبرای ذخیره آن راست کلیک کنید

حیوان سال97

سگ به عنوان یکی از حیواناتی است که بیشتر با وفاداری شناخته شده است. این حیوان یکی از اولین حیواناتی است که به دست انسان ها اهلی شد و از جانورانی است که در زندگی ما انسان ها فوایدی داشته است.

از سگ در موارد مختلفی استفاده می شود. همانطور که در گذشته سگ را به عنوان نگهبان و محافظ برای خانه ها و مزرعه ها انتخاب می کردند.سگ ها دارای دسته بندی های مختلفی هستند که با توجه به جثه و ظاهر آنها و برخی از ویژگی هایشان در دسته های مختلف قرار می گیرند.

طالع بینی(سگ)

متولدین عزیز سال های : ۱۲۸۹، ۱۳۰۱، ۱۳۱۳، ۱۳۲۵، ۱۳۳۷، ۱۳۴۹، ۱۳۶۱، ۱۳۷۳، ۱۳۸۵، ۱۳۹۷ و …

علایق سال سگرنگ(فیروزه ی)، حیوان(سگ یا گوسفند)، گل(همیشه بهار)، درخت(گیلاس) ، رایحه(حنا) ، گیاه( مرزنگوش) ، طعم( گوشتی) ، ادویه(میخک)، فلز( سرب) ، جواهر تولد( یاقوت) ، موسیقی(گیتار) ، عدد شانس(۹).

سگ به عنوان دوست انسان است و می تواند انسان را درک کند  او که نمادی از وفاداری است و در هر حال با صاحبش می ماند چه ثروت مند باشد و چه فقیر. از نظر چینی ها سگ یک حیوان فرخنده است و اگر سگی به منزلشان وارد شود او را خواهند پذیرفت.

برخی معتقدند افرادی که در سال سگ به دنیا آمده اند ، اشخاصی درست کار و راست هستند.

فش نیوز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

عناوین روزنامه های امروز

Scroll Up
onvan

  فش نیوز اخبار امروز خبر های فوری تیتر مهمترین خبر مهمترین اخبار امروز اخبار ایران تیتر اخبار مهمترین خبر خبر فوری اخبار تصویری اخبار اقتصادی مهمترین خبر روز شهر خبر