ستایش قریشی

ستایش قریشی
لطفا به این مطلب ستاره بدهید..

آخرین اخبار از قاتل جنجالی ستایش قریشی

فـش نیوز به نقل از ایران آنلاین محسنی اژه‌ای عصردیروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبرگفت: حکم قصاص قاتل «ستایش» به اتهام قتل تأیید شده است.

—-

وکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش» از ترخیص موکلش در روز گذشته – ۱۱ دی ماه – از بیمارستان رازی خبر داد.

مجتبی فرحبخش در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: موکلم روز گذشته از بیمارستان مرخص و به کانون اصلاح و تربیت منتقل شد.

به گزارش ایسنا، فرحبخش  اول دی ماه گفته بود: موکلم حدود دو روز پیش به دلیل مشکلات روانی از کانون اصلاح و تربیت به بیمارستان رازی در شهر ری منتقل و بستری شد؛ البته وی قبلا از یکسری مشکلات روانی رنج می برده است

متهم پرونده «ستایش» در بیمارستان بستری شد

وکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از بستری شدن موکلش در بیمارستان رازی به دلیل مشکلات روانی خبر داد.

به گزارش وبسایت خبری فـش نیوز،مجتبی فرحبخش در گفت و گو با ایسنا گفت: موکلم حدود دو روز پیش به دلیل مشکلات روانی از کانون اصلاح و تربیت به بیمارستان رازی در شهر ری منتقل و بستری شد؛ البته وی قبلا از یکسری مشکلات روانی رنج می برده است.

وی با اعلام رضایت و تشکر از نجابت و حجب و حیای خانواده ستایش گفت: خانواده ستایش انصافا هیچ وقت حالت تهاجمی و بی احترامی نه در جلسه دادگاه و نه خارج از جلسه دادگاه نسبت به ما نداشته و ندارند.

به گزارش ایسنا، فرحبخش وکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» ۴ آبان ماه در گفت و گو با ایسنا از ارایه لایحه اعتراضی به دادگاه خبر داده بود.

بنا بر اعلام نظر عسگر قاسمی آقباش یکی از وکلای اولیای‌دم «ستایش قریشی»، قاتل این پرونده، به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف و ۷۴ ضربه شلاق در خصوص اتهام جنایت بر میت محکوم شده است.

رسیدگی به پرونده «ستایش» ۲۴ شهریورماه در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی برگزار شد و  سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد.

اعتراض به حکم سنگین قاتل ستایش

فـش نیوز: وکیل قاتل ستایش کوچولو با مراجعه به دادگاه کیفری تهران به حکم اعدام موکلش اعتراض کرد.

پس از ابلاغ حکم سنگین قاتل ستایش ، دختر شش ساله افغان که به دست پسر نوجوان به طرز هولناکی کشته شده بود وکیل مدافع امیرحسین ۱۷ساله صبح روز سه شنبه ۴ آبانماه در دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد تا به رای صادره اعتراض کند.

مجتبی فرحبخش، وکیل امیرحسین در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و گفت: ما به دو بخش صدور حکم قصاص و اعدام برای امیر حسین اعتراض کرده ایم و خواستار رسیدگی دوباره به پرونده هستیم.

بنا به این گزارش، حکم پرونده جنجالی قاتل ستایش در حالی صادر شده است که در فضای مجازی با واکنش های فراوانی همراه بود و اظهار نظرهای بسیاری از حقوقدانان را در پی داشت.

 

حکم قاتل ستایش قریشی بزودی اجرا میشود

سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: هنوز، حکم قعطی قاتل ستایش قریشی امضا نشده است

۳مهر۹۵

فش نیوز به نقل از به خبرگزاری دانشجو، قاضی افتخاری سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران با اشاره به حکم قاتل ستایش قریشی، اظهار داشت: هنوز حکم قاتل ستایش از سوی دادگاه امضا نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که برخی رسانه ها از صدور حکم اعدام برای قاتل خبر داده اند، گفت: وقتی حکمی در دادگاه به امضا نرسد نمی توان آن را رسانه ای کرد.

همچنین، مجتبی فرحبخش وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی در گفتگو با خبرنگار ما از صدور حکم برای موکلش اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: هنوز هیچ حکمی از سوی دادگاه به ما ابلاغ نشده است.

قاتل به قصاص نفس و اعدام محکوم شد

  از سوی دیگر ، عسگر قاسمی آقباش یکی از وکلای اولیای‌دم ستایش قریشی اظهار داشت: قاتل ستایش پس از بررسی‌ها از سوی قضات به قصاص نفس در خصوص اتهام قتل عمد و یک بار اعدام در خصوص اتهام تجاوز به عنف محکوم شده است.

قاسمی آقباس خاطر نشان کرد: این حکم قابل فرجام‌خواهی در دیوان عالی کشور است

***

حکم پسر نوجوان که به اتهام قتل، آزار و اذیت و سوزاندن دختر شش ساله افغان محاکمه شد بزودی صادر می شود.

ستایش قریشی افغانی دختر
به گزارش فـش نیوز،حکم پسر نوجوان که به اتهام قتل، آزار و اذیت و سوزاندن دختر شش ساله افغان محاکمه شد بزودی صادر می شود. این در حالی است که قاضی «محمدحسین خازنی»- رئیس شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران اظهار داشت: متهم، پسری ۱۷ ساله است که با درخواست قصاص از سوی اولیای دم، در آستانه حکمی سنگین قرار گرفته است.
جلسه رسیدگی به اتهامات او نیز که هفته گذشته برگزار شد، در دو بخش علنی درباره جرایم «قتل و جنایت بر میت» و جلسه غیر علنی پیرامون جرم «زنای به عنف» بود ضمن اینکه ارتباط جرایم رخ داده با یکدیگر، متهم را واداشت تا بخشی از دفاعیات خود درباره تعرض را نیز بر زبان بیاورد.
به گفته وی، برای صدور احکام مجازات این متهم با قضات در حال مشورت هستیم و روز چهارشنبه حکم خود را صادر خواهیم کرد.
بررسی های خبرنگار ما نشان می دهد با توجه به اینکه متهم در زمان ارتکاب جرم زیر ۱۸ سال بوده در حال حاضر قضات پرونده برای صدور حکم، اختلاف نظرهایی درباره صدور حکم اعدام یا محکومیت وی به زندان و دیه دارند.

تازه‌ترین اظهارات مادر ستایش

«صفیه قریشی» مادر ستایش – دختر بچه افغان که اوایل امسال و در جنایتی هولناک به دست پسرنوجوان ایرانی به قتل رسید – پس از جلسه رسیدگی به پرونده دخترش گفت: ما به دنبال تسویه حساب یا انتقام نیستیم، فقط می‌خواهیم قانون خدا اجرا شود و خون دختر ۶ ساله‌مان پایمال نشود.

به گزارش ایسنا، مادر ستایش به «ایران» گفت: ما ملت ایران و قانون را همراه و طرفدار خود می‌دانیم. به خدا توکل داریم.این مدت خیلی برای ما سخت گذشت، اما می‌دانیم همه مردم خوب ایران طرفدار حق وعدالت هستند. وقتی خبر قتل ستایش به گوش مردم رسید، ملت ایران با ما خواهر شدند. مادر شدند. برادر شدند. همه با ما همدردی کردند و ما تشکر می‌کنیم از ملت ایران. انتظار داریم همان طوری که دادستان جرم‌های قاتل دخترم را درجلسه دادگاه برشمرد، برای هر کدام حکم مخصوص به خودش نیز صادر و قانون اجرا شود. باورکنید تا الان چند نفر گفته‌اند که می‌توانیم پناهندگی بگیریم و به یک کشور غربی برویم، اما دنبال این نیستیم که بگوییم، چون غریبه هستیم و ایرانی نیستیم، این اتفاق افتاد. ما دنبال این نیستیم که بین ایرانی و افغانستانی یا شیعه و سنی اختلاف بیندازیم. از همه هموطنان افغانستانی‌ام هم می‌خواهم که به خاطر ستایش غیرقانونی عمل نکنند. ما راضی به این نیستیم که قتل ستایش به پای مردم ایران گذاشته شود. برای ما که مادر و پدر ستایش بودیم خیلی سخت است. اما این اتفاق ملت ایران و افغانستان را به هم وصل کرد. برای همین امیدوارم که دادگاه هم با رأی عادلانه، این وحدت را بیشتر کند.

 مادر داغدار در ادامه گفت: با اینکه انجمن صلح بارها از من خواهش کرد که در دادگاه حاضر نشوم، اما قبول نکردم، چون باید بدانم چه بلایی سر ستایش من آمده است، برای همین در دادگاه حاضر شدم. خودم را برای شنیدن واقعیت آماده کرده بودم، اما نتوانستم طاقت بیاورم و از روی صندلی افتادم و از هوش رفتم.

صفیه قریشی افزود: هر صبح که از خواب بیدار می‌شوم، می‌گویم خدایا ستایش من کجاست؟ او دلواپس مدرسه رفتنش بود. می‌گفت سال دیگه که مدرسه می‌روم، زنگ‌های تفریح مدرسه بیا که تنها نباشم. الان من درد بزرگی دارم، اما به خودم می‌گویم که تقدیر الهی بود. اگر قرص اعصاب نباشد، خواب به چشمان ما نمی‌آید. شب و روز را گم کرده‌ام. حال پدر ستایش هم بدتر از من است؛ دیگر او سر ساعت هفت غروب به خانه نمی‌آید. نمی‌تواند که بیاید. ساعت برگشتنش به خانه را تغییر داده است، بلکه شیرین زبانی‌های ستایش را فراموش کند. اما فراموشش نمی‌شود. ستایش هر وقت که پدرش از سرکار بر می‌گشت، بدو بدو به استقبالش می‌رفت. حالا دیگر کسی به استقبالش نمی‌رود. از خدا صبر خواسته‌ام. اما نمی‌دانم پدر ستایش که کل ماجرای کشته شدن او را در دادگاه شنید، چطور می‌تواند تحمل کند!

صفیه قریشی با اشاره به سفر اخیر خود و خانواده‌اش به مشهد مقدس گفت: بعد از اینکه به دوستانم در «انجمن صلح عادلانه» گفتم، ستایش را خواب دیدم که از من می‌خواست به زیارت امام غریب، امام رضا (ع) بروم و دعا کنم، پیگیری کردند و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی ایران هم بانی سفر زیارتی ما شد. این سفر حال ما را خوب کرده بود و تصمیم گرفته بودم که از هفته دیگر با معلم خصوصی که انجمن برایم در نظر گرفته، درس بخوانم و خاطرات ستایش و خیلی چیزهای دیگر را بنویسم. چون امیدوار شده بودم به زندگی بعد از اینکه با امام رضا (ع) درد دل کردم. چون در این سفر هر کدام از ایرانی‌هایی که متوجه می‌شدند خانواده ستایش هستیم با ما همدردی می‌کردند و از ما می‌خواستند که از خون دخترمان نگذریم. اما در دادگاه از شدت غصه برای دخترم بیهوش شدم. الان فقط می‌خواهیم که قانون اجرا شود. تا مادر و پدرها حواس‌شان جمع باشد که بچه‌هایشان چه کار می‌کنند. تا قاتل ستایش درس عبرتی برای پدر و مادرهایی باشد که به بچه‌هایشان یاد نمی‌دهند از چشم هایشان مراقبت کنند و هر چیزی را نگاه نکنند. بچه‌هایشان را کنترل نمی‌کنند و اجازه می‌دهند مشروب بخورند. سرشان بیخود توی اینترنت باشد. بچه من قربانی بی‌اعتقادی شد. اگر قاتل ستایش درست زندگی می‌کرد، مشروب نمی‌خورد و از اینترنت درست استفاده می‌کرد، الان دخترم زنده بود.

مادر ستایش خاطرنشان کرد: ۱۴ سال است که به ایران آمده‌ایم و با اینکه کندن چاه کار خیلی سختی است و آقای قریشی با این شغل زندگی ما را می‌چرخاند، اما تا قبل از این، از زندگی راضی بودیم. الان هم خدا را شکر می‌کنیم برای امنیتی که در کشور ایران داریم و اتفاقی که برای دخترمان افتاد را به پای دولت و ملت ایران نگذاشته‌ایم. گناه آن را از جانب یک نفر می‌دانیم، اما پدر و مادر آن پسر هم بی‌تقصیر نیستند. فرزندشان را درست تربیت نکردند، کنترل نکردند، هر چند او دیگر بچه نبود و درست و غلط کارش را می‌فهمید، یک جوان ۱۷ ساله دیگر بچه نیست که عاقبت کارش را نفهمد. عقلش ناقص باشد و بگوید که نفهمیدم و اشتباه کردم. جنایتی که او انجام داده است کوچک نیست که متوجه نبوده باشد چه کار می‌کند. او مرتکب جرم بزرگی شده و برای همین است که انتظار داریم قانون رعایت شود و عدالت اجرا شود تا شاید جلوی جنایت‌های دیگر گرفته شود.

عاطفه تلقانی – نایب رئیس «انجمن صلح عادلانه برای همه»- درباره چگونگی آشنایی‌اش با خانواده زنده یاد ستایش قریشی گفت: در خبرها آمده بود که آیت‌الله سیدحسن خمینی برای دلجویی با پدر ستایش دیدار داشته است. مقامات قضایی کشورمان نیز تأکید کرده بودند که در سیستم قضایی جمهوری اسلامی ایران تبعیض وجود ندارد. متهمان چه ایرانی و چه افغانستانی باشند در نوع رسیدگی به پرونده‌ آنها تفاوتی وجود ندارد. چرا که سیستم قضایی جمهوری اسلامی مبتنی بر رسیدگی عادلانه است و هیچ فردی مصونیت ندارد. با وجود این پس از مشورت با دوستان ضروری دیدیم که تا رسیدگی به پرونده و اجرای حکم، پیگیر مباحث روان درمانی خانواده ستایش باشیم، زیرا متأسفانه علاوه بر آلام و شوک عصبی که خانواده او متحمل شده است، در بسیاری از موارد دیده شده که خانواده قربانی قتل و تجاوز از سوی جامعه به نوعی طرد می‌شود.

این فعال صلح افزود: از طریق برخی دوستان افغانستانی‌ام شنیدم که پدر ستایش با همسرش دچار اختلاف‌های شدید شده است. از خانواده‌اش بریده است و دیگر به خانه نمی‌رود. راستش را بخواهید خیلی ترسیدم که مبادا شایعات حقیقت داشته باشد. بنابراین پس ازهماهنگی‌های لازم و در تعطیلات عید فطر با چند نفر از اعضای هیأت مدیره انجمن به رسم سنت ایرانی – اسلامی و برای از عزا درآوردن خانواده ستایش به منزل‌شان رفتیم تا از ایشان دعوت کنیم باوجود مصیبت بزرگی که متحمل شده‌اند به زندگی دیگر فرزندانشان فکر کنند. مادر ستایش مدت‌ها بود که دچار افسردگی شدید شده بود و با کسی حرف نمی‌زد. بنابراین احتمال می‌دادیم که برخورد بدی با ما داشته باشد. اما او لب به سخن گشود و سکوت چند ماهه‌اش را شکست. خوشبختانه خیلی زود با هم دوست شدیم و چند ماهی است که ارتباط و رفاقت عمیق و تنگاتنگی بین ما شکل گرفته است.

این فعال رسانه‌ای تصریح کرد: شایعاتی که در جامعه افغانستانی‌های مهاجر درباره خانم و آقای قریشی مطرح شده بود، کاملاً کذب است و حقیقت ندارد.ضمن اینکه آقای قریشی نسبت به خانواده‌اش کاملاً متعهد است. منطق و بزرگواری صفیه خانم و همسرش ستودنی است، زیرا در اوج اندوه همواره مراقب بوده و هستند، چیزی نگویند که رسانه‌های بیگانه و دشمنان جمهوری اسلامی ایران سوء‌استفاده کنند. خردورزی ایشان بی‌مثال است و من افتخار می‌کنم که توفیق آشنایی با این خانواده فهیم نصیبم شده است.

نایب رئیس انجمن صلح عادلانه برای همه تأکید کرد: اکنون وضعیت روحی خانواده قریشی بسیار بحرانی است، بخصوص با آنچه  در دادگاه شنیدند. انتظار عجیبی است اگر کسی انتظار مصالحه داشته باشد. باید منتظر حکم صادره دادگاه ماند. اجرا شدن یا نشدن حکم قصاص به عهده خانواده قریشی و یک تصمیم کاملاً شخصی برای ایشان است. پیشنهاد دیه و پول به این خانواده اصلاً کار شایسته‌ای نیست.

وی در پایان تأکید کرد: یادمان باشد که خانواده قریشی در پی تسویه حساب و انتقام نیستند. اما من به عنوان یک شهروند ایرانی از برخی مسئولان و دستگاه‌هایی که وظیفه حمایتی قربانیان خشونت را بر عهده دارند، گله‌مند هستم. متأسفانه خانواده قربانیان خشونت از حمایت مناسبی برخوردار نیستند. این وظیفه سازمان بهزیستی است که ابعاد مادی و معنوی این خانواده‌ها را در نظر داشته باشد و به آن رسیدگی کند. آقای قریشی از طریق حفر چاه‌های عمیق، روزی خانواده‌اش را سر سفره می‌آورد، اما دیگر صلاح نیست که او به این کار ادامه دهد. بخصوص از زمانی که حقیقت ماجرا را در دادگاه علنی ستایش شنید. در جلسه دادگاه شانه‌های او می‌لرزید هنگام شنیدن آنچه بر ستایش رفت، اشک‌های او در حالی جاری شد که به گفته خودش هیچ‌کسی طی این پنج ماهی که از قتل ستایش گذشته، قطره‌ای اشک از چشمان او را ندیده بود. نه در زمان تحویل گرفتن جسد ستایش گریسته بود و نه هنگام خاکسپاری ستایش. اما او در جلسه دادگاه گریست. به او گفتم تا ۲۴ شهریور قبل از حضور در جلسه دادگاه شما یک مرد آهنین بودید و اکنون یک مرد پولادین هستید. اراده شما بر این است که گزک به دست دشمنان ایران ندهید و این ستودنی است. ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران صبر شما را تحسین می‌کند و یک الگوی بی‌بدیل برای آیندگان هستید. اما حقیقت این است که آقای قریشی -پدر ستایش- اکنون در شرایط دشواری قرار دارد. پیش از این (قبل از شنیدن چگونگی قتل ستایش) روحش جریحه دار شده بود، اما در دادگاه پشتش لرزید. او اکنون پدر چهار فرزند است، وظیفه دولت است که حمایت‌های مادی لازم را از او داشته باشد. دیگر صلاح نیست که او به کار خود در چاه‌های عمیق ادامه دهد، بلکه نیاز به یک شغل اجتماعی‌تر دارد. بیم آن را دارم که در سکوت چاه و تنهایی خود به مرور جلسه دادگاه بپردازد و تاب نیاورد. آقای قریشی ۴ فرزند دیگر هم دارد. او از عزت نفس قابل تقدیری برخوردار است، اما باید مراقب بود که این خانواده بیش از این صدمه نبینند!

اعترافات تکان‌ دهنده قاتل ستایش کوچولو

گروه جنایی ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
رکنا: قاتل ستایش کوچولو در جلسه بررسی اذیت و آزار دختربچه سکوت کرد.

دومین  جلسه تحقیق درباره  اتهام منافی عفت پرونده ستایش ،دختر شش ساله افغان که به دست  پسر نوجوان ایرانی  کشته شده است امروز در دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیرعلنی برگزار شد.

به گزارش فش نیوز به نقل از رکنا، در این جلسه که در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران  به ریاست قاضی خازنی و با حضور دو قاضی مستشار تشکیل شد اولیای دم حضور نداشتند و وکیل آنها در دادگاه حاضر شد.

 در این جلسه متهم در دفاع از اتهام آزار دختر خردسال گفت: چیزی دراین باره به خاطر ندارم. سپس وکیل این متهم به دفاع پرداخت و جلسه دادگاه غیرعلنی پایان یافت .

بیست و یکم فروردین ماه امسال  دختر شش ساله افغان به نام ستایش در ورامین  ناپدید شد و یک روز بعد مشخص شد پسر ۱۷ساله همسایه وی را ربوده و در خانه پدری اش موردآزارواذیت قرارداده و وی را با ضربات چاقو کشته است.

شواهد نشان می داد پسر نوجوان جنازه را نیز در وان حمام با اسید سوزانده تا آثار جنایت  باقی نماند.

************

 فش نیوز :به نقل از روزنامه ایران
پرونده قتل ستایش کوچولو پس از آخرین دفاع عامل جنایت در آستانه محاکمه قرار گرفت.
 ستایش قریشی

فش نیوز: پرونده قتل ستایش کوچولو پس از آخرین دفاع عامل جنایت در آستانه محاکمه قرار گرفت.

امیرحسین ۱۶ ساله، روز ۲۱ فروردین ماه امسال یکی از جنجالی‌ترین جنایات را رقم زد و دختر ۶ ساله افغان به نام ستایش قریشی را که همسایه‌شان بود در ورامین به خانه‌شان کشاند و به طرز فجیعی کشت.

پس از افشای راز این قتل وقتی امیرحسین تحت تحقیق و بررسی‌های روانکاوانه قرار گرفت پشت پرده‌ای از زندگی وی فاش شد. پزشکی قانونی سلامت روحی و روانی این پسر نوجوان را تأیید کرد و جسد ستایش کوچولو نیز برای اینکه مشخص شود دختربچه هدف تجاوز قرار گرفته معاینه شد.

ستایش

تحقیقات نشان داد که امیرحسین در ۱۶ سالگی به سر می‌برد و خردادماه وارد ۱۷ سالگی می‌شود که نیاز است تا رشد عقلی‌اش نیز در پزشکی قانونی بررسی شود و طبق قانون حمایت از مجرمان زیر ۱۸ سال با وی برخورد قضایی صورت گیرد. تیم قضایی و پلیس دریافت که قاتل ۱۶ ساله نه تنها در ۱۵ سالگی هرازگاهی مشروب مصرف می‌کرده بلکه در همان سن و سال روابط نامشروعی نیز با جنس مخالف داشته و روز جنایت وقتی در مدرسه بوده در موبایل یکی از دوستانش فیلم مبتذل تماشا کرده و همین عامل بوده تا بعدازظهر دست به چنین اقدامی بزند.

آخرین دفاعیات قاتل ستایش کوچولو

امیرحسین در جلسه بازپرسی، روز حادثه را اینگونه توضیح داد: «ستایش همیشه برای بازی با تبلت خواهرزاده‌ام به خانه ما می‌آمد. آن روز هم او برای بازی با خواهرزاده‌ام آمد. وقتی خواهر و خواهرزاده‌ام رفتند او هم رفت اما چون فکر می‌کرد آنها برگشتند او هم برگشت. من مشروب خورده بودم و سیاه مست بودم. وقتی دیدم او در خانه تنها است به سراغش رفتم و با وجود تقلای او، ستایش را به اجبار مورد آزار و اذیت قرار دادم.» این متهم که خردادماه ۱۷ ساله می‌شود افزود: «من ابتدا قصد کشتن ستایش را نداشتم اما وقتی مادرش دم خانه آمد و صدایش کرد چون نمی‌توانستم ستایش را ساکت کنم او را به طبقه بالا برده و با روسری خفه‌اش کردم. سپس جسد را داخل یک جعبه بزرگ باند قرار دادم و با اسیدی که قبلاً تهیه کرده بودم قصد از بین بردن جسد را داشتم که موفق به این کار نشدم. من حتی به دوستم هم زنگ زدم و او هم گفت اسید روی جسد بریزم اما چون نتوانستم جسد را از بین ببرم از خانه خارجش کردم.» امیرحسین که سن کمی دارد در اعترافات تکان‌دهنده‌اش از رابطه‌های غیراخلاقی پرده برداشت و گفت: «من دوست دختر داشتم و چندی پیش نیز زنی صیغه کرده بودم و با آنها ارتباط داشتم.»

آخرین پست اینستاگرامی جالب قاتل ستایش قریشی

اینستاگرام قاتل ستایش قریشی

پرونده در آستانه رسیدگی

با توجه به این که همه اقدامات پزشکی قانونی، تحقیقات پلیسی و قضایی و روانکاوانه در این پرونده صورت گرفته است و امیرحسین آخرین دفاع خود را نیز ارائه داد، پرونده پس از کیفرخواست به زودی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع داده می‌شود تا امیرحسین محاکمه شده و حکم قضایی صادر شود. بنابر این گزارش، همه مقامات قضایی و پزشکی قانونی تاکنون در زمینه نظریه پزشکی قانونی برای روشن ساختن این گره کور که به ستایش کوچولو تعرض شده یا درخصوص رشد و بلوغ عقلی  امیرحسین سکوت کرده‌اند و این دو بخش را محرمانه می‌دانند.

علت پاک شدن صفحه اینستاگرام قاتل ستایش

باورش سخت است اما صفحه نوجوانی که چند هفته است به اتهام یک قتل فجیع بازداشت شده و در انتظار محاکمه است، به شکل عجیبی دچار سانسور شده!

به گزارش «تابناک»، به فاصله یک هفته از شناسایی صفحه «امیرحسین» (پسر نوجوانی که به اتهام قتل دختر بچه ای شش ساله در ورامین بازداشت شده) در اینستاگرام، روز به روز بر شمار تعقیب کنندگان وی در این شبکه اجتماعی افزوده و از تعداد تصاویری که وی در این صفحه بارگزاری کرده، کاسته می‌شود.

این در حالی است که اگر بتوانیم برای افزوده شدن شمار تعقیب کنندگان (همان فالوئرها) وی توجیهی یافته و کنجکاوی عجیب و غریب و جنگ و جدال کلامی شماری از کاربران را عامل آن بدانیم، برای حذف برخی تصاویر از این صفحه پاسخی نخواهیم یافت، زیرا می‌دانیم مالک صفحه بازداشت است و به گوشی تلفن همراه هوشمند و اینترنت دسترسی ندارد.

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۱۳ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
تو سن ۱۶ سالگی زن صیغه کرده بود؟؟؟
این دیگه کیه بابااا
پاسخ ها

نظر user

| Iran, Islamic Republic of |

۱۰:۰۱ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

عجب حرفه ای بوده ……نکشیدش آینده روشنی داره بچه ۱۶ ساله وقتی بتونه زن صیغه کنه اعجوبه است ازش استفاده کنید.!!

نظر علی

| Iran, Islamic Republic of |

۱۰:۰۷ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

وقتی مسولان ما فقط به فکر مال اندوزی و منافع مادی خودشونند و ضع از این بهتر نمیشه

 

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۲۵ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

پاسخ

۳
۱۷
تو همین سن باید دارش زد.انگل رو باید از بین برد.اون دوستشم که پیشنهاد به این وحشتناکی رو هم داده بندازن تا آخر عمر تو زندون بپوسه

 

نظر babak
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۲۶ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
کاش رضایت ندهند و زودتر بمیره این شخص به درد جامعه نمی خوره اگه آزاد بشه چند سال دیگه جزو همین کسانی میشه که تو خیابون می گردن و دخترا رو سوار ماشین می کنند و به بیابون میکشند اینها حاصل ندانم کاری های خانواده ها و خیلی های دیگه اند و نباید به جامعه برگردند

 

نظر امید
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۳۶ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
بفرمایید ! بعضی از آقایان کارشناس میگفتن قاتل خودش کودک است !ایشان در این سن زن صیغه کرده!!! مشروبات الکی استفاده کرده ، روابط نامشروع دیگر داشته !من که واقعا هنگ کردم!

 

نظر ehsan
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۳۸ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
یا خدا . زن صیغه ای هم داشته کجا داریم ما

 

نظر زهرا
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۴۰ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
دهنم باز مونده :۰
آخه پسر شونزده ساله و صیغه کردن زن؟تجاوز؟رابطه نامشروع؟قتل؟!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۵۵ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
تقریبا هر روز یه خبر در رابطه با این پرونده میذارین که همه هم مثل هم هستن!
کلی اتفاق دیگه هم توی این مملکت میافته لطفا اونها رو هم پوشش بدین!

 

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۰۹:۵۵ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
یا خدا

 

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۱۴ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
وقتی امیرحسین تحت تحقیق و بررسی‌های روانکاوانه قرار گرفت پشت پرده‌ای از زندگی وی فاش شد…
الان چه چیزی تحت بررسی روانکاوانه به دست اومده!!؟ عاشقتونم با این سبک نگارش

 

نظر پریسا
Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۱۷ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

زن صیغه کرده؟
این چه جونوری بوده

 

نظر علی
Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۲۴ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
می شه این خبر را دیگه تیتر نزنید

 

بدون نام
-

|

۱۰:۳۴ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
یا مهدی هرچه زودتر ظهو کن

 

نظر حسن
Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۴۱ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
یک کلام فقط اعدام
حیف اسم حیوون که رو اینجور ادما بزارن

مرتضی:

Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۴۳ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

پاسخ

۰
۱
این دیگه تحقیق نداره خوب معلومه این شیطان صفت بلوغ عقلی داره. اونم چه بلوغ عقلیه شوم و کثیفی.
آینده این موجود معلومه چیه، الان باید اعدام بشه. گور بابای خارجیا هرچی میخوان بگن

 

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۴۹ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
خطر در بیخ گوش جامعه داره زنگ می زنه
روحانیون محترم وجامعه شناسان عزیز اینها هشدار انحطاط اخلاق اجتماعی است
به جای مرگ بر این وآن وکارهای سیاسی تو رو بخدا کاری برای جامعه بکنید
صداوسیما از اختلاف افکنی وسیاسی کاری دست برداردو بفکر رواج اخلاق اسلامی در جامعه باشد
بخدا این خطر برای همه مردم است

 

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۱۰:۵۶ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

پاسخ

۰
یا خدا واقعا جامعه ما از نظر فرهنگی و تربیتی به قحقرا سقوط کرده مسله اینه که این پسر الان قاتل شده و این مسایل اخلاقیش فاش شده ولی مطمئنا وضعیت خیلی از نوجوانهای جامعه ما اینه

|

۱۰:۵۹ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
متاسفانه به دلیل اهمال خانوادها و آمورش و پرورش الان بچه های ابتدایی هم فساد درشون رواج داره،
ای کاش خانواده ها اهمیت میدادن و ماهواره رو حذف میکردن و استفاده از اینترنت رو فقط با نظارت انجام میدادن.
و کمی به شعور و فرهنگ و ضعف مذهبی فرزندانشون تجوه میکردن، مدرسه که کاری نداره ولی شما که پدرو مادرشید .

 

بدون نام
Iran, Islamic Republic of

|

۱۱:۱۲ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

پاسخ

۰
خواهر و خواهرزاده هم داشته و این کارو کرده

 

نظر کویر
Iran, Islamic Republic of

|

۱۱:۱۵ – ۱۳۹۵/۰۲/۱۵

پاسخ

۰
در جامعه ای که مرد ازاده باعث جنایت و اینهمه انحرافات اخلاقی میشه.امثال این پسرها کم نیستند که هر کثافتی انجام میدن

 

ستایش

ستایش

ستایش