سجاد غریبی

سجاد غریبی
لطفا به این مطلب ستاره بدهید..

هالک ایرانی در کشتی کج آمریکا

سجاد غریبی می‌خواهد در مسابقات کشتی کج آمریکا شرکت کند.

هالک ایرانی سجاد غریبی ورزشکار

به گزارش فـش نیوز سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی می‌تواند جز شرکت کنندگان مسابقات WWE (کشتی حرفه ای یا کشتی کج ) باشد. غریبی که در اینستاگرام خود هرکول ایرانی نامیده می‌شود  ۱۷۸ هزار هوادار دارد. او ۲۴ ساله است و ۱۵۵ کیلو وزن دارد و می تواند  تا ۱۷۵ کیلو را بلند کند.غریبی در اینستاگرامش عکس‌هایی از وضعیت فیزیکی خود و اخبار مربوط به خودش در رسانه‌ها را به اشتراک گذاشته است.

هالک ایرانی احتمالا به زودی در مسابقات WWE شرکت خواهد کرد.

 زندگی خصوصی هالک ایران:

به گزارش فـش نیوز :به نقل از  ورزش سه، این جوان جنوبی که دارای مدرک کارشناسی بازرگانی است در گفت‌وگویی با همشهری درباره زندگی جدیدش بعد از شهرت حرف می‌زند. او که تصاویرش در روزنامه‌های خارجی مثل دیلی‌میل، سان و… وی را تبدیل به یک چهره جهانی کرده، کار خود را در یک کار تبلیغاتی آغاز کرده است. البته اگر خوردن روزی ۷ تا ‍۱۱ وعده غذایی به او وقت کار بیشتر را بدهد.

این گفت‌وگو را بخوانید.

چه ورزش‌هایی را تا به حال انجام داده‌ای؟

پاورلیفتینگ را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دادم ولی از ناحیه پا آسیب دیدم و دکتر گفت یا ورزش را برای همیشه باید کنار بگذاری یا رکوردهایت را خیلی آهسته افزایش بدهی. من هم ورزش را نمی‌توانم کنار بگذارم برای همین فشار تمریناتم را کم کردم ولی زمانی که متوجه شدم مردان آهنین فعلا پخش تلویزیونی ندارد انگیزه‌ام کم شد.

در رشته بوکس هم فعال هستی؟

بله؛ وزنم خیلی زیاد شده بود دکتر تشخیص داد اگر با همین روال پیش برود مشکلات کبد برایم پیش خواهد آمد، برای همین با توجه به علاقه‌ای که به بوکس داشتم این رشته را انتخاب کردم و حالا به صورت آماتور و حرفه‌ای این رشته را دنبال کردم.

کاهش وزن هم داشتی؟

زمانی که شروع کردم ۱۸۳کیلو بودم که با ورزش ۲۵کیلو از وزنم را کم کردم.

وزنت چقدر است؟

در حال حاضر ۱۵۵کیلوگرم هستم، قدم هم ۱۸۴سانتی‌متر است.

 این اندامی که داری تاثیر ورزش است یا ژنتیک بیشتر علت آن بوده است؟

از ۱۵سالگی رشد عضلانی داشتم. ۸۵درصد ژنتیک تاثیرگذار بوده. جالب است بگویم تا به ‌حال از هیچ استروئید و مکملی استفاده نکردم و فقط ورزش و تغذیه صحیح داشتم.

چند وعده در روز غذا می‌خوری؟

اگر در شرایط آماده‌سازی برای مسابقه نباشم ۵ تا ۷وعده و اگر خود را برای مسابقات آماده کنم ۷ تا ۱۱وعده غذا می‌خورم.

این وعده‌های غذایی سنگین هستند؟

معمولا پنج پرس برنج و سیب زمینی آبپز و سفیده تخم مرغ را در برنامه غذایی‌ام دارم.

شهرت چطور است؟ به هر حال  در حال حاضر یکی از معروف‌ترین‌ها در فضای مجازی هستی.

شهرت من یک شبه نبود و در چند دوره زمانی مختلف اتفاق افتاد. فاز اول که بسیار ناراحت‌کننده بود. عکس من را در فضای مجازی به عنوان اراذل و اوباش پخش کردند و متاسفانه کانال‌های مختلف هم برای عضوگیری هر لحظه خبر می‌زدند؛ لحظه دستگیری اراذل و اوباش معروف ایران که ۲۰دقیقه دیگر از کانال پاک خواهد شد! خودم تحریک می‌شدم و می‌رفتم ببینم چی هست. فاز دوم شهرت با جلاد داعش شروع شد که خیلی بد بود. من از داعش متنفرم ولی در آن دوره زمانی من را به‌عنوان جلاد داعش معرفی کردند. فاز سوم که بیشتر از طرف طرفدارهایم بود اعلام کردند که سجاد غریبی از داعش متنفر است و برای اعزام به سوریه ثبت‌نام کرده است. آخری هم لقب هالک ایرانی بود که شبکه‌های خارجی این عنوان را برای من انتخاب کردند.

حالا برای اعزام به سوریه ثبت‌نام کرده‌ای؟

در مورد سوریه هیچ جا صحبت نکردم. فقط گفتم که مدافع و سرباز کشورم هستم. هرجا منافع کشورم در خطر باشد به عنوان یک سرباز دفاع خواهم کرد.

از اینکه ب می‌گویند هالک، راضی هستی؟

خودم دوست دارم لقب‌های ایرانی به من بدهند  ولی هالک را مجبورم دوست داشته باشم. (باخنده) به دیدگاه آنها هم که این لقب را دادند  احترام می‌گذارم.

——————
گفتگوی پارسینه با سجاد غریبی “هرکول ایرانی”!

غول ایرانی داعش علیه داعش به میدان می رود!

غول داعش

تصویری از افطاری سجاد غریبی

تصویری از افطاری سجاد غریبی

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی در رسانه های غربی

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی در رسانه های غربی

گزارش میرور و صدای آمریکا از غریبی

گزارش میرور و صدای آمریکا از غریبی

فـش نیوز، چند روز پیش تصویر یک جوان برومند ایرانی باعنوان «غول داعشی» در بین کاربران شبکه های اجتماعی بازنشر شد. پارسینه پس از تحقیق از صحت و سقم این شایعه انتساب این تصاویر به یک داعشی را رد کرد.
خبرنگار پارسینه موفق شد با صاحب اصلی عکس که از دید ایشان برخی رسانه ها بصورت غرض ورزانه آن را در کنار جلاد داعشی قرار داده بودند گفتگو کند.
این جوان در گفتگو با پارسینه ضمن معرفی خود به ابراز انزجار شدید از ایجاد چنین شایعات و سوء استفاده از عکس و شخصیت خود پرداخت و گفت؛
غول چراغ جادو
سجاد غریبی هستم متولد ۷۰ و وزن در دوره ۱۷۵ کیلو ولی الان بخاطر ورزش بوکس ۱۵۵ کیلو هستم . متولد اهواز و اکنون در بوشهر زندگی می کنم و دارای کارشناس اقتصاد بازرگانی هستم.
وی در خصوص اندام خود می گوید؛ به خاطر ژنتیکیم از اول کمی درشت اندام بودم اما با ورزش سعی کردم قدرت بدنیم را افزایش بدم و بخاطر اینکه پدرم نیز از قهرمانان زورخانه قدیم بوده سعی کردم را ه ایشان را در پیش بگیرم و با اتکا به مولا علی (ع) این ورزش را ادامه بدم و حتی از هیچ نوع مکمل و دارویی هم استفاده نکردم.
غول ایرانی
بنده ۹ سال است ورزش می کنم. ۲ سال بدنسازی و ۷ سال پاورلیفتر کار می کنم و علاقه  شدیدی به قوی ترین مردان داشتم که متاسفانه بعد از پخش نشدن مردان آهنین یکم مایوس شدم. خیلی دوست داشتم تو این مسابقه حضور داشته باشم و اگر صدا و سیما دوباره این مسابقه را برگزار کنه دوست دارم در این مسابقه شرکت کنم.
سجاد غریبی در باره روابط عمیق دوستی با همسن و سالهای خود نیز می گوید؛ دوست های من همیشه انرژی مثبت من هستن در هر شرایط به من روحیه میدن. مثل برادران واقعی همیشه به من لطف و محبت دارند بعضی اوقات به عنوان شوخی میگن سجاد برا یه ساعت بادیگارد ما باش !!
سجاد غریبی
سجاد در ادامه با اشاره به سختیهای سنگین وزن بودن می گوید؛ سنگین وزن بودن در بوشهر واقعا سخت است . جنوبی ها مخصوص بوشهری ها درک میکنن، پیدا کردن لباس، تو ماشین جا نشدن و راه رفتن تو این گرما واقعا سخته. علاوه بر این سلامتی کبد را هم به خطر میندازه . من در حال حاضر  زمان تمرینات هوازی ام را بیشتر کردم و رژیم غذایی خیلی خوب رعایت میکنم  ۲۰ کیلو وزنم را کاهش دادم و هنوز هم رژیم ادامه داره.  من سنگین وزنم اما توصیه های پزشک اینه که وزنه سنگین نزنم بخاطر پارگی عضلات ران پا . خیلی آهسته آهسته سعی میکنم رکورد سه حرکت اصلی افزایش بدم که مجدد مصدوم نشم.
سجاد درباره علت حضور در فضای مجازی و مشهور شدن خود را اینگونه بیان می کند که؛ خیلی از دوستام میگفتن برا یه بار هم که شده سعی کن تو مجازی فعال باشی تا بقیه تو رو بهتر بشناسند  هر چند که توی ایران از من درشت تر و عضلانی تر زیاد داره اما قیافه و چهره من کمی تفاوت داشت این باعث شد خیلی از خارجیا من هالک پرشین صدا بزنن به دلیل تشابه قیافه من به هالک!
غول داعشی
در ادامه گفتگو و در حالیکه بغض گلوی سجاد را گرفته بود با انتقاد از بد اخلاقی ها و ایجاد شایعات بی اساس می گوید؛ خیلی از رسانه ها کم لطفی کردند. خیلی ها من را خیلی خوب میشناختند بار ها نام سجاد غریبی را شنیده و عکسهای من را دیده بودند اما برای افزایش مخاطبان خود سعی کردند به شایعات ادامه بدهند و با شخصیت بنده بازی بشه ولی بنده با اتکا به جوانمردی مولا علی (ع) هر بار سعی کردم گذشت کنم باز هم میگم گذشت کردم ولی کاش یکم اخلاق را رعایت می کردید و بهر طریقی و با برچسب زدن های ناجور سعی در ایجاد شایعات بی اساس نمی کردید.

البته مردم ما آگاه تر هستند و دیگه نسبت به این شایعات واکنش نشون نمیدن. راستش در ابتدا خیلی به من توهین کردند این هم بدلیل این بود که اطلاعی نداشتند و چند عکس که کنار هم ادیت شده بود با تیتر خبری جلاد داعش!! منتشر شد . خیلی ها ندانسته و نشناخته قضاوت کردند اما هرگز ماه پشت ابر پنهان نمیمونه و پارسینه باعث شدید این اتفاق بیفته و حقایق آشکار بشه.

سجاد در پایان با اشاره به برنامه های آینده خود می گوید؛ به امید خدا اگه سالم موندم تا ده سال آینده وقت برا مسابقات دارم و تازه ابتدای کارم است و سعی می کنم در مسابقات نام بلند آوازه ایران و کشورم را بلند آوازه ترکنم و سهمی در شادی مردم عزیزم ایفا کنم و امیدوارم در این مسیر مسئولین نیز بنده را تنها نگذارند. بنده یک ایرانیم و همیشه به عشق وطنم نفس می کشم و آرزو دارم نام ایران و پرچم کشورم را در دنیا به استهزاز دربیارم.