نامه ای که از ارتباط هوس آلود مادرم با یک مرد خبر داد/ برادر ۱۲ ساله ام پدر دیگری داشت

نامه ای که از ارتباط هوس آلود مادرم با یک مرد خبر داد/ برادر ۱۲ ساله ام پدر دیگری داشت
لطفا به این مطلب ستاره بدهید..

پسر جوان که با انگیزه مرموز خانه پدری اش را به آتش کشید و موجب کشته شدن پدر ، برادر و خواهر خردسالش شده بود به زودی در دادگاه جنایی استان تهران محاکمه می شود.

به گزارش فـش نیوز به نقل از رکنا، رسیدگی به این ماجرا ازنیمه شب شانزدهم فروردین امسال به دنبال آتش سوزی در طبقه چهارم یک آپارتمان در مارلیک در دستور کار آتش نشانی قرار گرفت.
آتش نشانان وقتی به خانه آتشین رفتند با در آهنی بسته که قفل کتابی روی آن نصب شده بود روبه رو شدندآنها قفل در را شکستند و وارد خانه شدند و با پیکر نیمه جان زن میانسال و پسر ۱۸ساله اش اشکان و جنازه های سوخته پدر ۴۷ساله خانواده و پسر ۱۲ساله و دختر ۸ساله اش روبه رو شدند. زن میانسال و پسر ۱۸ساله به بیمارستان منتقل شدند و پس از درمان تحت بازجویی قرار گرفتند.
وقتی همسایه ها در تحقیقات پلیسی گفتند از چند روز قبل صدای درگیری اعضای این خانواده با یکدیگر را شنیده اند اشکان لب به اعتراف گشود و به جنایت آتشین اعتراف کرد.
وی گفت:ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه یک نامه به دستمان رسید. در نامه که فرستنده ای ناشناس داشت نوشته شده بود برادر ۱۲ساله ام امیرحسین برادرمان نیست و مادرمان به پدرمان خیانت کرده است. پدرم از دیدن این نامه شوکه شد. او به مادرم بدبین شده بود و آنها مدام با هم درگیر بودند.
وی ادامه داد: چند روز از این ماجرا نگذشته بود که یک روز که همراه دوستم مقابل در خانه ایستاده بودم دو مرد از یک پژو ۴۰۵ پیاده شدند و سراغ من آمدند. آنها عکس مرد غریبه ای را به من نشان دادند و مدعی شدند این مرد با مادرم در ارتباط است.وقتی ماجرا را به پدر و مادرم گفتم اوضاع بدتر شد. پدرم تهدید کرده بود همه ما را می کشد تا از این زندگی خلاص شود.همه ما در اضطراب بودیم و من حال و روز خوبی نداشتم که نیمه شب از خواب بیدار شدم گالن بنزینی را که در گوشه حمام بود برداشتم و در خانه پاشیدم وهمه جا را آتش زدم .خودم هم دچار سوختگی شدم اما واقعا علت این کار را هنوز نمی دانم و چیز زیادی از ماجرا به خاطر ندارم.
،قرار بود اشکان امروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور دوقاضی مستشار محاکمه شود اما این جلسه به خاطر نبود برگه انحصار وراثت اولیای دم به روزهای آینده موکول شد