خانه 4 نامه نگاری 4 نمونه متن استعفا

نمونه متن استعفا

استفعا نامه

چنانچه کارگر مستعفی پس از سپری شدن پانزده روز فرجه قانونی از استعفاء منصرف شود آیا کارفرما حق دارد با استرداد استعفاء مخالفت کند؟


فـش نیوز،حداکثر مدتی که کارگر پس از تسلیم استعفای کتبی خود به کارفرما می تواند اعلام انصراف از استعفاء کند پانزده روز بوده و لذا در صورت عدم استفاده کارگر از این اختیار قانونی در فرجه مقرر امکان انصراف از استعفاء صرفاً منوط به موافقت کتبی کارفرما با درخواست کارگر خواهد بود و در غیر اینصورت استعفاء در راس زمان انقضاء یک ماه مقرر در قانون کار تحقق پیدا کرده و قرارداد کار خاتمه خواهد یافت . بدیهی است چنانچه به تشخیص مراجع حل اختلاف ادامه کار کارگر پس از انقضاء یک ماه پیش بینی شده در تبصره، ناشی از توافق طرفین به منظور تأمین فرصت بیشتر برای کارفرما جهت تعیین جانشین کارگر مستعفی بوده باشد، تاریخ تحقق استعفاء به پایان مدت توافق شده تغییر پیدا می کند.

نمونه متن های استعفا از کار

مدیریت محترم شرکت                                   24/04/96

سلام علیکم

احتراماً بدینوسیله به استحضار عالی میرسانم که اینجانب فـش نیوز پرسنل بخش تاسیسات این شرکت تنها تا پایان سال جاری قادر به ادامه همکاری با این شرکت محترم میباشم.

ضمن تشکر وقدر دانی بابت توجه مدیران محترم شرکت به اینجانب در طول مدت خدمت ام خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به تسویه حساب کامل اینجانب اقدام شایسته صورت پذیرد.

 

قبلا از توجه وهمکاری آن مدیر محترم کمال تشکر را دارم

نمونه دیگری از استعفای کاری

مدیریت محترم عامل                                         26/04/96

با سلام

احتراماً بدینوسیله به استحضار عالی میرسانم که اینجانب فـش نیوز پرسنل بخش حسابداری این شرکت بدلیل مشکلات مالی/حقوق/شخصی/… تنها تا پایان ماه جاری قادر به ادامه همکاری با این شرکت محترم میباشم.

لذا خواهشمند است با استفعای اینجانب موافقت بفرمائید

ضمن تشکر وقدر دانی بابت زحمات چندین ساله مدیران محترم شرکت.

 

مراتب جهت اطلاع واقدام لازم حضورتان ارسال میگردد.

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

عناوین روزنامه های امروز

Scroll Up
onvan

  فش نیوز اخبار امروز خبر های فوری تیتر مهمترین خبر مهمترین اخبار امروز اخبار ایران تیتر اخبار مهمترین خبر خبر فوری اخبار تصویری اخبار اقتصادی مهمترین خبر روز شهر خبر