هک تلگرام|i; ;vnk jg’vhk

هک تلگرام|i; ;vnk jg’vhk
لطفا به این مطلب ستاره بدهید..

همه چیز درباره “هک واقعی تلگرام”

عکس تلگرام فش نیوز

فـش نیوز:این روزها تبلیغاتی با عنوان «هک واقعی تلگرام» در فضای مجازی دیده می شود که در آن ادعا شده است تنها با داشتن شماره افراد و بدون نیاز به نصب در گوشی طرف مقابل و کد فعالسازی به پیام های افراد دست پیدا کنید.

 

جهت دسترسی به تلگرام دیگران  لطفا روی گزینه های درست کلیک کنید

 گوشی شما دارای کدام قابلیت میباشد؟

الف : اندروید میباشد

ب : iosمیباشد

ج نمیدانم

————————- اخبار وآپدیت های تلگرام ——————————

بیشتر درباره تلگرام بدانید ، کلیک کنید

آپدیت نسخه جدید تلگرام ۳٫۱۲ کلیک کنید

آپدیت آخرین ورژن تلگرام نسخه ۳٫۱۱ فقط اینجا را کلیک کنید

.

رئیس پلیس فتای خراسان رضوی :

هشدار درباره روش جدید هک تلگرام

رئیس پلیس فتای خراسان رضوی در رابطه با سوء‌استفاده از کاربران در شبکه اجتماعی تلگرام هشدار داد.

سرهنگ جواد جهانشیری اظهار کرد: افراد زیادی با مراجعه به پلیس فتا از هک اکانت تلگرام خود خبر داده‌اند که با تحقیقات انجام شده از شاکیان مشخص شده است که افرادی سودجو و بزه‌کار با نصب نسخه کامپیوتری شبکه اجتماعی تلگرام و سپس از طریق چت و فریب افراد نسبت به دریافت کد پنج رقمی که برای صاحبان اکانت تلگرام ارسال می‌شود، اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: این افراد سوء استفاد‌ه‌گر پیامی جعلی از سوی تلگرام با عنوان “کاربر گرامی، حساب تلگرام شما غیر فعال شده است و برای فعال‌سازی مجدد اقدام به ارسال کد پنج رقمی کنید” یا “کاربر گرامی، برای فعال‌سازی قابلیت‌های پنهان تلگرام سریعا اقدام به ارسال کد پنج رقمی کنید” ارسال می‌کنند. این افراد کد مربوطه را دریافت و سپس به تمام اطلاعات از قبیل لیست مخاطبان، عکس‌ها و سایر اطلاعات شخصی افراد دسترسی پیدا می‌کنند.

جهانشیری اضافه کرد: متاسفانه افرادی که با این روش فریب خورده‌اند اطلاعات و عکس‌های شخصی فراوانی را در گوشی هوشمند خود نگهداری می‌کرده‌اند که همین امر سبب شده است پس از دسترسی سوء‌استفاده‌گران به این اطلاعات نسبت به تهدید و پیشنهادهای نامشروع، ‌انتشار تصاویر و اخاذی اقدام کنند.

رئیس پلیس فتای خراسان رضوی تصریح کرد: کاربران فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی به علت نداشتن آشنایی با تهدیدات و خطرات موجود در این محیط، از سوی افراد بزهکار مورد هدف قرار می‌گیرند و در این خصوص متاسفانه پرونده‌های بسیاری در پلیس فتا موجود است.

وی به سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir اشاره کرد و گفت: کاربران اینترنتی می‌توانند با مراجعه به بخش فوریت‌های سایبری و لینک ثبت گزارشات مردمی، هرگونه مورد مشکوک و گزارش‌های خود را مطرح کنند، همچنین ساکنان خراسان رضوی می‌توانند با شماره تماس ۲۱۸۳۹۱۸ پلیس فتای خراسان رضوی تماس گیرند.

loadingهمه چیز در باره تلگرامloading

pic-39528-1450775816چگونه از دست تبلیغات کانالهای مزاحم خلاص شویم

همه آنچه که در باره تلگرام باید بدانیم

آپدیت آخرین نسخه تلگرام برای اندروید

آپدیت آخرین ورژن تلگرام برای پی سی- نسخه کامپیوتری تلگرام

کانال های مفید و گروه های شلوغ تلگرامی

عکس تلگرام فش نیوز

جهت آپدیت تلگرام خود روی عکس کلیک کنید

چگونه تلگرام کسی را هک کنیم…

عکس های خفن تلگرامی

موسس فراری تلگرام کیست! کلیک کنید

رفع ریپورت شدن تلگرام کلیک کنید

مدیر تلگرام ایرانی که ماهانه۳۰میلیون تومان درآمد دارد…

.

.