پراید،تصادفات پراید

به این مطلب ستاره دهید

پرایـد

بدون شرح

جدیدترین عکسهای تصادف وغیر متعارف از پراید

***********

یک دستگاه خودرو سواری پراید به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد کرده و پس از آن یک دستگاه کامیون دیگر با قسمت عقب این خودرو سواری برخورد کرده بود.

جاده خاوران تهران

جاده خاوران تهران

در این حادثه که در جاده سنتو اتفاق افتاده یک دستگاه خودرو حمل آب با یک دستگاه سواری پراید برخورد کرده است .

در این حادثه دلخراش راننده خودرو پراید مصدوم گردید.

تصادف پراید

تصادف پرای۱د

پل عابری که ماه ها در سه راه اندیشه شهرستان ملارد بدون هیچگونه مانع و علامت هشداری در حاشیه خیابان رها شده بود بالاخره منجر به حادثه ای تلخ شد و یک کشته بر جا گذاشت.
تصادفات پراید

تصادفات پراید

تصادفات پراید

 

تصادف یک رأس اسب با یک دستگاه پراید در خیابان باغ زهرای شهر بوشهر اتفاقی عجیب را رقم زد.
عس تصادف اسب با پراید

عس تصادف اسب با پراید

به گزارش فش نیوز ، این حادثه عصر روز یک شنبه در محورکمربندی سرپل زهاب به قصرشیرین رخ داد که در این حادثه ۴ نفر از سرنشینان پراید در اثر شدت برخورد جان خودراازدست دادند.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه اظهار داشت: در این سانحه رانندگی هر چهار نفر از سرنشینان خودروی سواری پراید به علت شدت جراحات وارده در دم کشته شدند.

وی علت وقوع این سانحه رانندگی را سرعت بیش از حد و انحراف به چپ خودروی سواری پراید اعلام کرد و گفت: به محض وقوع این حادثه نیروهای امدادی و راهداری به محل اعزام شدند و نسبت به بازگشایی مسیر و انتقال کشته شدگان اقدام کردند.

عکس تصادف های وحشتناک پراید

عکس تصادف های وحشتناک پراید

 

عکس تصادف پراید

عکس تصادف پراید

عکس پراید

عکس پراید

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق ناگهانی یک دستگاه سواری پراید در ۱۶مهر۹۴ دربزرگراه شهید باکری خبر داد.

خر سواری در یک پراید

عکس فوق: پرایدوانت در ساوه

اینجا ایران است شهر مقدس مشهد


این همه تخلف در حضور پلیس+خیابانی که خط کشی ندارد+موندم اون دونفر چجوری میرن اون طرف خیابون
یا امام رضا (ع)
—————————————-
ابتکار جدید شرکت سامسونگ به کمک رانندگان جاده ای برای گرفتن سبقت از کامیون.شرکت سامسونگ برای رفع مشکل رانندگان در جاده ها و سبقت از خودروهای سنگین دست به طراحی جالب زده است.

—————————————————————————————————————————————

پرایدی که با قیمتی بیش از ٢٠ میلیون تومان به‌دست ایرانی‌ها می‌رسد، برای عراقی‌ها با وجود هزینه‌های صادراتی، ١۶,۵ میلیون تومان آب می‌خورد!


کاریکاتور پراید صادراتی…

حادثه بوجود آمده برای یک دستگاه خودروی پراید در جاده مسجدسلیمان به شهرکرد.

مالک یک دستگاه پراید برای بسته نگاه داشتن درب صندوق از قفل معمولی استفاده کرده و گویا موفق بوده است!

ابتکار های جدید سایپا برای خودروهای ساخت خودش... در زیر

برخورد یک دستگاه اتوبوس ولوو با یک دستگاه خودرو پراید در استان فارس، پنج نفر را به کام مرگ فرستاد.

تصادف جالب پراید۱۳۲ با پژو

***

پراید جامانده از حملات داعش در عراق!!!!

یکی از دلایل بوجود آمدن پراید وانت نیاز اساسی مردم به این خودروی شیک بوده وهست!!!

درتصویر زیر متوجه میشوید


وسایپا دست به خلق این چنین خودرویی با اصول اساسی یورو۴جهان زد
بسم الله بگو چشم نخوره

عکس :تصادف مورخه۹۳۱۰۱۷صبح در اتوبان همت

برای مردم نگون بخت عراقی :
پراید یا داعش!! مسئله این است

جهانگیری:دردآوراست تلویزیون پرایدصادراتی رانشان می دهدومی پرسدمردم عراق بایدازداعش بترسند یااز پراید

خبر آنلاین سیاست > دولت – ایسنا نوشت:

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه دولت بنا ندارد کار مخفیانه انجام دهد گفت: ما برای احیای زمین‌های کشاورزی خوزستان یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ارزی به صورت قانونی برداشت کرده‌ایم.

اسحاق جهانگیری عصر امروز در جلسه شورای اداری استانداری خوزستان با اشاره به اینکه سفرهای استانی برای اعلام سیاست‌های دولت به مدیران استان‌ها و آگاهی از مشکلات و دستیابی به راه حلی برای رفع آن‌هاست گفت: در دولت تصمیم گرفته‌ایم که استانداران را به جلسه هیات دولت دعوت کنیم تا آن‌ها مشکلات استان خود را بیان کنند.

او گفت: دولت در مقطع دشواری کار خود را شروع کرده اما در همین مدت موفقیت‌های زیادی به دست آورده، دشمنان با بهانه‌های واهی در تلاش بودند تا ایران را به انزوا کشیده و به کشور ما فشار بیاورند اما دولت به خوبی در عرصه بین الملل با رعایت خطوط قرمز نظام عمل کرد. به گونه ای که امروز کسانی که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صحبت می‌کنند در انزوا قرار می‌گیرند. امروز غرب متوجه شده که بدون حضور ایران قادر نیست با گروه داعش مقابله کند.

او همچنین با بیان اینکه شرکت‌های خارجی به دنبال فعالیت اقتصادی در ایران هستند گفت: در عرصه داخلی نیز نشاط سیاسی در کشور حاکم شده است. انسجام ملی یکی از ابزارهای مهم اقتدار کشور است و ما اجازه نمی‌دهیم این انسجام آسیب ببیند.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی دشوار بوده و زمان‌بر است گفت: ما در گذشته شاهد التهاب بازار ارز، نرخ تورم و رکود بوده‌ایم اما با وجود همه این مشکلات دولت براساس اصول علمی توانست تورم را کاهش دهد. دولت همچنین برای خروج از رکود طرح جامع خروج از رکود را با مشورت صاحب نظران تهیه کرد. این برنامه‌ها موجب شد در شش ماهه اول سال رشد اقتصادی به ۴ درصد برسد. برخی می گویند چرا مردم این رشد را لمس نمی‌کنند؟ در حالی که کشور در ته دره بود، اما ما کشور را ۱۰ پله بالا آوردیم. اکنون بخش خصوصی باید وارد فعالیت اقتصادی شود. ما باید موانع بخش خصوصی را رفع کنیم. همه مشکلات ما به کمبود منابع برنمی‌گردد. بسیاری از مشکلات ما مربوط به مدیریت است. مدیران باید برای فعال شدن بخش خصوصی راهکار ارائه دهند.

او در ادامه با بیان اینکه کاهش بهای نفت یک توطئه از سوی کشورهای منطقه است گفت: دولت برای شرایط کاهش قیمت نفت هم برنامه دارد. کاهش بهای نفت بر تراز پرداخت ها و بودجه دولت تاثیر دارد. اکنون نباید این حجم واردات در کشور انجام شود؛ در سال‌های گذشته کشور ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد نفتی داشته و اگر طبق قانون برنامه عمل می‌شد اکنون باید ۳۰۰ میلیارد دلار در صندوق توسعه ارز داشتیم . اگر این عملیات اتفاق می‌افتاد دیگر اسیر توطئه کشورهای منطقه نمی‌شدیم. کسانی که درآمد نفت را ذخیره نکردند باید مواخذه شوند. در سال‌های گذشته واردات ما زیاد شد و ما نتوانستیم ارز را ذخیره کنیم اما ما سیاست‌های واردات خود را اصلاح می‌کنیم و به دنبال تعدیل سطح واردات هستیم.

معاون اول رییس جمهور همچنین گفت: در بودجه ۹۴ سهم کمی برای درآمد نفتی درنظر گرفته شده البته ما باید هزینه‌های دولت را هم کاهش دهیم. این باید، اداری و الزامی است. ما نمی‌توانیم در برابر فشار دشمن تسلیم شویم. البته ما اعتقاد نداریم بودجه عمرانی کشور کاهش یابد. ما دنبال بازدهی بیشتر پروژه‌های عمرانی هستیم بنابراین به دنبال واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی هستیم.

جهانگیری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رهبری از من پرسیده‌اند چرا مردم کمتر کالاهای داخلی را مصرف می‌کنند گفت: ما در این زمینه تحقیقاتی انجام داده‌ایم متاسفانه اکنون تولیدکننده ایرانی به کالای تولیدی خود برچسب کشور همسایه را می‌زند. فرهنگ استفاده از تولیدات خارجی باید اصلاح شود. ژاپن زمانی کالاهای با کیفیت پایین تولید می‌کرد اما مردم ژاپن پای اجناس خود ایستاد تا کیفیت آن بالا رود البته مسئولان ژاپن هم قول دادند تا کیفیت کالاها را افزایش دهند. ما هم باید به تولیدکننده خود فرصت دهیم. دردآور است که در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران پراید صادراتی به عراق نشان داده می‌شود و گفته می‌شود که مردم عراق باید از داعش بترسند یا از پراید؟
جهانگیری در ادامه با بیان اینکه باید موانع صادرات کالاها حل شود گفت: مرز چذابه و شلمچه دو مرز مهم ما بوده و عراق هم هدف مهم صادراتی ماست. مناطق آزاد باید محل صادرات و نه واردات باشد.

به گفته او ، ۱۴ طرح ملی حمل و نقل در استان خوزستان وجود دارد که در بودجه ۹۴ منابع آن‌ها افزایش داشته است.

جهانگیری در پایان با بیان اینکه مدیران در استان‌ها باید طرح‌های دولت را عملیاتی کنند گفت: مدیران باید برای حل مشکلات راهکار ارائه کنند.


بالاخره یک پراید در آمریکا یافت شد!

محققان شرکت سایپا با دیدن این عکس کاملاً شوکه شده اند و به تولید بیشتر این خودروی بی کیفیت همچنان ادامه خواهند داد

به امید روزی که یک پراید در کره مریخ یافت شود همچنان آرزو میکنیم(جمعی از سازندگان پراید در ایران)

یادش بخیر قدیما شعار سایپا این بود: سایپا مطمئن ، نتیجه اون این همه کشته در جاده های ایران بود
ولی حالا سایپا گیر داده به شعار جدیدش: سایپا در اندیشه ای متفاوت ، خدا به خیر بگذرونه…

آیت‌الله مکارم: باید فکری برای پراید کرد

کد خبر: ۳۳۰۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۲ – ۱۱:۴۹ – ۰۷ July 2013
آیت‌الله مکارم شیرازی با تاکید بر این‌که «گریز از قانون جایز نبوده و حرام است» گفت: وقتی بیشترین ضایعات تصادفات به واسطه خودروی پراید است، باید فکری کرد و این خودرو باید به یک خودروی مناسب تبدیل شود.

تصادف پراید با تیر برق در اهواز
به گزارش ایسنا، آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با سردار مومنی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، ضمن تقدیر از عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی،‌ با اشاره به این‌که «بر اساس آمارها سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در تصادفات رانندگی در جهان کشته می‌شوند» گفت: اگر جنگی واقع شود و این میزان کشته داشته باشد قطعا در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی با اشاره به این‌که «کشته‌های تصادفات به چشم نمی‌آید» افزود: در حالی که روزانه ۵۰ نفر در تصادفات رانندگی در کشور کشته می‌شوند به راحتی از کنارشان می‌گذریم اما هفت کشته در میدان تحریر قاهره در صدر اخبار رسانه‌های جهان قرار می‌گیرد.
آیت‌الله مکارم شیرازی افزود: باید دلیل این امر را پیدا کرد و شاید یکی از دلایل آن این باشد که هر روز آمار کشته‌های تصادفات داده نمی‌شود و یا اینکه این امر به مسئله عادی تبدیل و موجب شده تا ابهت آن از بین برود.
وی با تاکید بر این‌که «متاسفانه هم اکنون خیابان‌ها از میدان جنگ هم خطرناک‌تر شده است» افزود: از نظر شرعی اگر حادثه‌ای رخ دهد مسئول خون فرد حادثه دیده مقصر حادثه است و در روز قیامت باید در این خصوص پاسخگو باشد و لذا افرادی که در تصادفات رانندگی مقصرند از نظر شرعی نیز مسئولیت غیرقابل انکاری دارند و در روز قیامت باید پاسخگو باشند.
آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: این فرهنگ که برخی سعی می‌کنند از مقررات فرار کنند به هیچ وجه درست نبوده و از نظر اینجانب تخلفاتی همچون عبور از چراغ قرمز و سرعت غیرمجاز حرام است.
وی با اشاره به این‌که «تمام مسایل و مولفه‌های ترافیکی در کشور به هم وابسته‌اند و تنها نمی‌توان نیروی انتظامی را در این خصوص مسئول دانست» افزود: سازنده راه و خودرو،‌ رسانه‌ها، آموزش و پرورش و نهادهای ارشادی در این خصوص نقش دارند و نمی‌توان این مسئله اجتماعی را فقط بر دوش یک نهاد انداخت.
آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به این‌که «گفته می‌شود بیشترین ضایعات، ضایعات تصادفات رانندگی به واسطه خودروی پراید است» گفت: باید فکری در این خصوص کرد و این خودرو به خودروی مناسبی تبدیل شود. از سوی دیگر اینکه علی رغم اینکه می‌گویند این خودرو ارزان است باید گفت که با تلفاتی که به بار می‌آورد اصلا به صرفه نیست.
وی در عین حال از عملکرد شهرداری انتقاد کرد و گفت: اینکه پاساژ بسازند بعد پارکینگ آن را بفروشند و اینگونه کارهای خلاف ضمن بیشتر کردن کارهای نیروی انتظامی صحیح نبوده و اشکال دارد و شهرداری باید در این خصوص با ناجا همکاری کند.
آیت‌الله مکارم شیرازی به مسئله پارک حاشیه‌ای خودروها اشاره کرد و گفت: وقتی می‌بینیم جایی ۸۰ درصد خودروها در محل پارک ممنوع پارک می‌کنند یعنی یک جای قانون اشکال دارد و باید مشکل را حل کرد.
وی کار ماموران راهنمایی و رانندگی را عبادت دانست و گفت: اسلام برای خون بشر قیمت بالایی در نظر گرفته است و قطعا اقدام ماموران نیروی انتظامی در کاهش کشته‌های تصادفات رانندگی توشه‌ای برای آخرت آنها خواهد بود.
نقل از تابناکhttp://www.tabnak.ir/fa/news/330167

دعای این هفته ما: خدایا نسل همه اونایی که باجون مردم بازی میکنن واز کاراشون میزنن(کم فروشی) از ریشه بکن
بلند بگو : الهی آمین


.