خانه 4 سایت ها واداره دولتی 4 فعالسازی گارانتی محصولات sepahanbattery

فعالسازی گارانتی محصولات sepahanbattery

فعالسازی گارانتی محصولات sepahanbattery

شرکت سپاهان باطری به منظور کنترل بهینه فرآیندهای کسب و کار و مدیریت بهینه و افزایش کیفیت و نهایتاً جلب رضایت مشتریان خود اقدام به استقرار سیستم های اطلاعاتی یکپارچه ERP نموده است.
هدف از استقرار این سیستم ها دستیابی به مزیتهای بهره گیری از تکنولوژی روز در زمینه تبادل اطلاعات (IT) می باشد.
شرکت سپاهان باطری در نظر دارد با بکارگیری سیستم های ردیابی قوی تر محصول گام های مؤثری در جهت بهبود فرآیند خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان خود بردارد هر کدام از محصولات تولیدی از انتهای فرآیند مونتاژ دارای کد ردیابی شده و در طی فرآیند شارژ دارای کد رهگیری می شود.
در زمان ارسال کالا از انبار مشخصات باتریهای در سیستم خدمات پس از فروش ثبت می گردد که در این مرحله مشخص می گردد چه نوعی از باتری – با کدام ظرفیت عملکردی – برای کدام خریدار در کدام استان و در چه تاریخی ارسال شده است.
چنانچه باتری فروخته شده دچار مشکل عملکردی شده و خریدار آنرا به یکی از پایگاهها یا عوامل خدمات پس از فروش شرکت در شهرستانها اعلام و ارائه نماید با استفاده از شماره سریال ثبت شده روی کارت گارانتی و از طریق شماره سریال حک شده اطلاعات باتری از سیستم خدمات پس از فروش استخراج و چنانچه مشمول شرایط گارانتی باشد از امتیازات گارانتی باتری می تواند استفاده نماید.

برای دسترسی راحتر Ctrl+Dسپس Enterرا همزمان بگیرید

جهت ثبت گارانتی باتری اینجا را کلیک کنید

سه تار فروشی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
Scroll Up
onvan

فش نیوز اخبار امروز خبر های فوری تیتر مهمترین خبر مهمترین اخبار امروز اخبار ایران تیتر اخبار مهمترین خبر خبر فوری اخبار تصویری اخبار اقتصادی مهمترین خبر روز شهر خبر