خانه 4 Technology 4 نتایج بازی های والیبال ایران

نتایج بازی های والیبال ایران

ستاره والیبال ایران گفت: هیچ کس از بازی کردن برای تیم ملی کشورش ازضا نمی‌شود و کسانی که این حرف‌ها را می‌گویند کوته فکر هستند.

شهرام محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و بلژیک اظهار داشت: بازیکنان ما بازی خوبی انجام دادند و بهتر از این هم می‌توانند بازی کنند اما اولین بازی ایران در تهران بود و به نظر من در 2 بازی بعدی بهتر هم می‌شویم.
وی در مورد جو حاکم بر سالن 12 هزار نفری آزادی گفت: من سالن نبودم و بازی را در خانه تماشا کردم اما ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی یک جهنم کامل برای حریفان است و نیمی از موفقیت‌هایی که در تهران  کسب می‌کنیم به خاطر تماشاگران است چون تیم‌های خارجی در چنین جوی دچار استرس می‌شوند.
ستاره والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا دوست نداشت شب گذشته در ترکیب ایران حضور داشته باشد، تصریح کرد: من اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنم . باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد و به شرایطم در سال آینده بستگی دارد. مصدومیت من تغییر زیادی نداشته و کمی بهتر شده‌ام. تمریناتم را با بانک سرمایه شروع کرده‌ام و امیدوارم هر چه سریع‌تر به شرایط ایده‌آل برگردم.
محمودی در مورد این که برخی‌ها عنوان کرده‌‌اند وی دیگر انگیزه‌ای برای حضور در تیم ملی ندارد، گفت: این حرف‌ها خیلی بچگانه است و هیچکس از بازی کردن برای تیم ملی کشورش ارضا نمی‌شود. واقعا این حرف‌ها خیلی خنده‌دار است و کسانی که این حرف‌ها را می‌گویند کوته فکر هستند. نه‌ تنها من، هر کس دیگر نمی‌تواند بگوید از حضور در تیم ملی خسته نشده است.
وی با تمجید از موسوی گفت: قبل از رفتن تیم ملی به ایتالیا من با موسوی خیلی صحبت کردم و از او خواستم که با وجود مصدومیت به ایتالیا برود. اخلاق موسوی به گونه‌ای است که اگر احساس کند برای تیم ملی مفید نیست خودش کنار می‌رود. شب گذشته با وجود این که مصدوم بود دیدید که با وجود 50 درصد آمادگی چه بازی خوبی انجام داد.
ستاره والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا به تیم ملی برمی‌گردد یا خیر، خاطرنشان کرد: امیدوارم باز هم بتوام برای تیم ملی بازی کنم،باید دیدی در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

جدول ، نتایج و برنامه تیم ملی والیبال ایران در بازیهای لیگ جهانی ۲۰۱۷

world league volleyball 2017

آپدیت ۹۶/۰۳/۱۶:

هفته نخست رقابتهای لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۷ برگزار شد و تیم ها هر کدام سه بازی برگزار کردند ، تیم ملی کشورمان در سومین دیدار خود به مصاف تیم قدرتمند لهستان رفت و با وجود اینکه چند نفر از بازیکنان اصلی و فیکس خود را در اختیار نداشت موفق شد در یک بازی دلچسب و تماشایی با نتیجه ۳ بر ۱ حریف خود را زمین گیر کند ، ملی پوشان والیبال ایران در دیدار بعدی جمعه ۱۹ خرداد به مصاف تیم بلژیک خواهند رفت.

آپدیت ۹۶/۰۳/۱۴:

ملی پوشان والیبالیست ایران در بازی نخست خود در برابر ایتالیا نمایش خوبی نداشتند و در سه ست پیاپی مغلوب این تیم قدرتمند شدند ، در بازی دوم ایران به مصاف برزیل رفت ، بازیکنان تیم ملی در این مسابقه عملکرد بهتری از بازی نخست داشتند اما در نهایت با نتیجه ۳ بر ۱ این دیدار را هم واگذار کردند تا در قعر جدول رده بندی تا پایان روز دوم بازیها قرار بگیرند ، بازی بعدی ایران با لهستان است.

________________

تیم ملی والیبال کشورمان چند سالی است در قاره آسیا بدون رقیب و یکه تاز است و حضور پیاپی در دوره های اخیر لیگ جهانی را داشته است ، مسابقات لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۷ با حضور ۱۲ تیم مطرح دنیا از تاریخ دوم ژوئن ۲۰۱۷ (مصادف با ۱۲ خرداد ۹۶) برگزار میشود ، شما همراهان عزیز میتونید برنامه مسابقات ایران را از طریق همین پست بصورت کاملا آپدیت و بروز دنبال کنید.

برنامه و نتایج بازیهای لیگ جهانی ۲۰۱۷:

سطح A
۱st ۲nd ۳rd ۴th ۵st
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶
فرانسهبلغارستان ۳۰
بلژیککانادا ۲۳
برزیللهستان ۳۳
روسیهآرژانتین ۳۰
صربستانآمریکا ۳۱
ایتالیاایران ۳۰
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
لهستانایتالیا ۱۳
بلغارستانآرژانتین ۲۳
کاناداآمریکا ۳۲
ایرانبرزیل  ۱۳
روسیهفرانسه ۱۳
بلژیکصربستان ۳۰
یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
ایتالیابرزیل ۱۳
آرژانتینفرانسه ۰۳
آمریکابلژیک ۱۳
لهستانایران ۱۳
روسیهبلغارستان ۲۳
کاناداصربستان ۱۳
جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
کانادابرزیل ۱۳
صربستان آرژانتین ۳۰
ایتالیاآمریکا ۰۳
بلغارستان لهستان ۳۲
ایرانبلژیک ۳۲
فرانسهروسیه ۳۱
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
برزیللهستان ۱۸:۱۰
بلژیکآرژانتین ۱۸:۱۰
آمریکاروسیه ۲۰:۰۰
ایرانصربستان ۲۱:۱۰
کانادابلغارستان ۲۲:۱۰
فرانسهایتالیا ۲۳:۰۰
یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
ایتالیاروسیه ۱۸:۰۰
لهستانکانادا ۱۸:۱۰
صربستانبلژیک ۱۸:۱۰
فرانسهآمریکا ۲۱:۰۰
ایرانآرژانتین ۲۱:۱۰
برزیلبلغارستان ۲۲:۱۰
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
ایرانآمریکا ۱۹:۵۵
لهستانروسیه ۲۲:۵۵
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
ایتالیافرانسه ۱۹:۴۰
بلژیک کانادا ۲۲:۴۰
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
برزیل بلغارستان ۰۱:۴۰
آرژانتین صربستان ۰۴:۴۰
فرانسه کانادا ۱۹:۴۰
آمریکاروسیه ۱۹:۵۵
ایتالیابلژیک ۲۲:۴۰
لهستانایران ۲۲:۵۵
بلغارستان صربستان ۲۳:۴۰
یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
آرژانتین برزیل ۰۲:۴۰
کانادا ایتالیا ۱۵:۳۰
بلژیکفرانسه ۱۸:۳۰
روسیه ایران ۱۹:۵۵
لهستان آمریکا ۲۲:۵۵
صربستان برزیل ۲۳:۴۰
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
آرژانتین بلغارستان ۰۲:۴۰
متن نوحه های محرمی+دانلود

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
Scroll Up
onvan

فش نیوز اخبار امروز خبر های فوری تیتر مهمترین خبر مهمترین اخبار امروز اخبار ایران تیتر اخبار مهمترین خبر خبر فوری اخبار تصویری اخبار اقتصادی مهمترین خبر روز شهر خبر